Poděkování

Dar od zaměstnance Hornbachu

Mockrát děkujeme za dar, kdy nám pán sám ochotně přišel a nabídl finanční dar na potřebné věci pro pejsky (Více informací se dozvíte v článku pod logy)
+

NF Psí domov

Velké poděkování NF Psí domov, který se uvolil uhradit operaci ve výši 6 200,- pro fenečku Dorotku, která je v péči Oty Nešpora.
+

Pes v nouzi

Velké poděkování patří NF v nouzi, který našemu o.s. poskytli finanční prostředky na kastrace 2 fenek odebraných ze špatných poměrů starého invalidního muže.
+

B.E.K

Poděkování firmě auto B.E.K., s.r.o., respektive autosalonu Mazda Dobětická 3346, 400 01 Ústí nad Labem za finanční podporu ve výši 20 000,- na kastrační programu a na záchranu bezprizorních pejsků. Děkujeme
+

Krátký příběh, který zahřeje u srdce

21.5.2014 jsem byla v Hornbachu koupit karabinky k vodítkům, které velkoryse ušije moje mamka. Nedalo mi se nezeptat, jestli by byla možnost dobročinného daru pro naši organizaci. Po několika minutách čekání mi přišli oznímit, že takhle nelze, že bychom museli poslat "kolkovanou žádost". Zaměstnanec Hornbachu mně ochotně odvedl k místu karabinek, abych si vybrala. Koukala jsem, které by pro nás byli nejvhodnější, po pár minutách přišel zpět s penězi v ruce, že když Hornbach nemůže tak on rád pomůže. Tímto z celého srdce děkujeme panu ( není mi všechno jedno ) J. Bulajcsikovi :)*